Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер відмовився від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. За словами Лапіна, Усик хотів надати іншим боксерам шанс боротися за пояси, зокрема його колишньому супернику Ентоні Джошуа. Відмова від титулів дозволить Джошуа знову їх об’єднати. Усик має намір завершити свою кар’єру фінальними поєдинками в США. Пояс The Ring він залишає за собою.
